Про заклад освіти

Рядки історії
В центрі села Лукашівка в 1976 році була побудована нова восьмирічна школа, яка в 1990 році реорганізована в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. У 2002 році отримала статус ” загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”, а в 2004 році – Лукашівський навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів”. В школі навчаються не тільки лукашівські діти , а й учні із сіл Лащівка та Єрмолаївка. Кожен новий рік діяльності навчального закладу – це сходинка на шляху до висоти Педагогічної та Людської.

Мета НВК:
Сприяти становленню, розвитку, вихованню компетентного учня, що здатний відповідати не тільки за себе, але й за оточуючих, бути справжнім патріотом, громадянином своєї держави.

Сьогодення школи
В НВК навчається 35 учнів та 8 дошкільнят.
Шляхи розвитку НВК педколектив вбачає у створенні виховного середовища, розвитку творчого потенціалу як вчителів, так і учнів, учнівського самоврядування.
На основі принципів єдності національного і загальнолюдського, гуманізації, безперервності і наступності, диференціації та індивідуалізації , єдності навчання школярів – морально-патріотичне,правове, інтелектуальне, екологічне, естетичне, фізичне, трудове, родинно-сімейне виховання, формування навичок здорового способу життя.